Tématické boxy

6 položek celkem
Tematicky senzoricky box jednorozci
od 1 900 Kč

Tématický senzorický box Jednorožci a zmrzlina zaujme holky i kluky. Koho by nebavilo připravovat zmrzlinu!?

405/BEZ
1SV05239 web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Barvy duhy je ideálním průvodcem barev a tvarů pro nejmenší, protože duha nikdy neomrzí!

102104
hmyz Beruska
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Hmyzí hotel nabízí ideální příležitost pro bližší zkoumání hmyzí říše. Kde žijí a čím se živí jednotlivé druhy hmyzu? Pojďme to zjistit!

102105
vesmir web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Kouzelný vesmír vás hravě provede naši sluneční soustavou. až si sestavíte vlastní raketu, tak se můžete vydat třeba na Mars!

102103
stavba box web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Na stavbě to žije vám přiblíží prostředí staveniště, kde si můžete vyzkoušet převoz a stavění z cihel, písků a dřeva.

+ další
102101
dino box web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Dinosauři vás zavede do pravěku, kde se ponoříte do práce paleontologa. Najdete všechny části kostry dinosaura T-Rexe?

102102

Tématické boxy byly pečlivě vybrány samotnými maminkami. Jedná se o boxy, které jsou velmi komplexní a věnují se jednomu tématu. Součástí je vždy senzorický materiál v podobě cizrny, rýže, nebo tekutého písku a další různorodý materiál, který rozvíjí dětské prstíky. Rozvoj jemné motoriky podpoří i práce s dřevěnou pinzetou, kterou využijí při plnění dřevěné misky. Dřevěná razítka lze využít na obtiskávání do modelíny, dřevěné šablonky slouží k obkreslení, vysypání, nebo 3D efektu při obtisku do modelíny, nebo písku. Přiřazovací kartičky zase obohatí slovní zásobu a vyjadřovací schopnosti dítěte. Tak si pojďme smysluplně hrát, stačí si jen vybrat!