Senzorické boxy

12 položek celkem
Tematicky senzoricky box jednorozci
od 1 900 Kč

Tématický senzorický box Jednorožci a zmrzlina zaujme holky i kluky. Koho by nebavilo připravovat zmrzlinu!?

405/BEZ
Terapeuticky senzoricky box duha
od 1 900 Kč

Řada terapeutických boxů byla navržena a konzultována s ergoterapeuty, kteří je používají při své práci s dětmi. Práce v boxu podporuje hmatové vnímání, spolupráci horních...

372/BEZ
Terapeuticky senzoricky box louka
od 1 900 Kč

Řada terapeutických boxů byla navržena a konzultována s ergoterapeuty, kteří je používají při své práci s dětmi. Práce v boxu podporuje hmatové vnímání, spolupráci horních...

366/BEZ
1SV05239 web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Barvy duhy je ideálním průvodcem barev a tvarů pro nejmenší, protože duha nikdy neomrzí!

102104
hmyz Beruska
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Hmyzí hotel nabízí ideální příležitost pro bližší zkoumání hmyzí říše. Kde žijí a čím se živí jednotlivé druhy hmyzu? Pojďme to zjistit!

102105
vesmir web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Kouzelný vesmír vás hravě provede naši sluneční soustavou. až si sestavíte vlastní raketu, tak se můžete vydat třeba na Mars!

102103
stavba box web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Na stavbě to žije vám přiblíží prostředí staveniště, kde si můžete vyzkoušet převoz a stavění z cihel, písků a dřeva.

+ další
102101
dino box web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Dinosauři vás zavede do pravěku, kde se ponoříte do práce paleontologa. Najdete všechny části kostry dinosaura T-Rexe?

102102
E01B292A 8D92 4B30 A9D8 A17FD4AC5F2E
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Tajuplný les zaručeně zaujme všechny stopaře a pozorovatele přírody. Vypátráte podle stop v blátě všechna zvířata?

102106
tělo velký box
Tip
2 900 Kč

Vzdělávací senzorický box Lidské tělo je vhodný pro všechny malé doktory a doktorky! Z těla je možné vyndat veškeré orgány a přiřadit je k obrázkům na víko. Stav...

330
Vzdělávací senzorický box Slepice
2 900 Kč

Vzdělávací senzorický box Slepice je ideální pomůckou pro zvídavé děti!

390
včela velký box
2 900 Kč

Vzdělávací senzorický box Včela je ideální pomůckou pro zvídavé děti!

102300

Senzorické boxy byly navrženy pro děti od 3 let, aby stimulovaly jejich smysly a přirozeně podněcovaly zájem o fungování světa kolem nich. Inspirací nám byla naše dcera a vnučka Laura, u které jsme pozorovali, že právě hra skrze smysly ji otevírá bránu do krásného světa fantazie a kreativity.

Boxy tvoříme ručně a všechny komponenty jsou vybírány s ohledem na nejvyšší kvalitu. Jako jediní v České republice jsme se rozhodli, že naše senzorické boxy certifikujeme jako hračku pro děti od 3 let. Rodiče tak mají záruku, že veškeré komponenty z boxu podléhají nejvyšší možné kontrole. Našimi dodavateli jsou známí světoví výrobci hraček (Safari ltd, Animal planet, Le toy van, Small foot apod.), ale zároveň jsou boxy doplněny i o ruční výrobu dřevěných doplňků pocházejících z malých dílen Vysočiny a Jablonce. Každý box je doplněn tématicky krásnou interaktivní knihou z nakladatelství Svojtka, které přináší na český trh hravá leporela. Zpevněné stránky ukrývají otočné, vysouvací a odklápěcí prvky, které činí nádherně ilustrované dětské knížky ještě zábavnějšími a pomáhají dětem lépe pochopit fungování světa. Další přidanou hodnotou jsou námi vyráběné přiřazovací kartičky, které hře přidávají další rozměr. Děti se učí rozpoznávat a přiřazovat barvy, tvary, zvířátka, čímž trénují nejen jemnou motoriku (hledání jednotlivých objektů v boxu), ale podporují i rozvoj paměti a postřehu. Nedílnou součástí každého boxu je i organická, ručně vyráběná modelína. Není to ale jen tak obyčejná modelína - je totiž krásně měkoučká, vyrobena pouze z přírodních přísad.