Senzorické boxy

Smyslové (senzorické) boxy byly navrženy pro děti od 3 let, aby stimulovaly jejich smysly a přirozeně podněcovaly zájem o fungování světa kolem nich. Inspirací nám byla naše dcera a vnučka Laura, u které jsme pozorovali, že právě hra skrze smysly ji otevírá bránu do krásného světa fantazie a kreativity.

Boxy tvoříme ručně a všechny komponenty jsou vybírány s ohledem na nejvyšší kvalitu. Naše smyslové boxy jsou jako jediné v České republice   certifikované jako hračka pro děti od 3 let. V realitě to znamená, že rodiče mají záruku, že veškeré komponenty z boxu podléhají nejvyšší možné kontrole z pohledu chemického složení. Našimi dodavateli jsou známí světoví výrobci hraček (Safari ltd, Animal planet, Le toy van, Small foot apod.), ale zároveň jsou boxy doplněny i o ruční výrobu dřevěných doplňků pocházejících z malých dílen Vysočiny a Jablonce.  Některé boxy jsou doplněny i o tématicky krásnou interaktivní knihou z nakladatelství Svojtka, které přináší na český trh hravá leporela. Zpevněné stránky ukrývají otočné, vysouvací a odklápěcí prvky, které činí nádherně ilustrované dětské knížky ještě zábavnějšími a pomáhají dětem lépe pochopit fungování světa. Další přidanou hodnotou jsou námi vyráběné přiřazovací kartičky, které se dají využít multifunkčně a samotné hře přidávají další rozměr. Děti se učí rozpoznávat a přiřazovat barvy, tvary, zvířátka, čímž trénují nejen jemnou motoriku (hledání jednotlivých objektů v boxu), ale podporují i rozvoj paměti a postřehu. Nedílnou součástí boxů je i organická modelína, vyrobená pouze z přírodních surovin, proto se nemusíte bát, pokud ji dítko nedopatřením ochutná.

13 položek celkem
stavba box web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Na stavbě to žije vám přiblíží prostředí staveniště, kde si můžete vyzkoušet převoz a stavění z cihel, písků a dřeva.

102101
E01B292A 8D92 4B30 A9D8 A17FD4AC5F2E
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Tajuplný les zaručeně zaujme všechny stopaře a pozorovatele přírody. Vypátráte podle stop všechna zvířata?

102/BEZ2
dino box web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Dinosauři vás zavede do pravěku, kde se ponoříte do práce paleontologa. Najdete všechny části kostry dinosaura T-Rexe?

102102
vesmir web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Kouzelný vesmír vás hravě provede naši sluneční soustavou. až si sestavíte vlastní raketu, tak se můžete vydat třeba na Mars!

102103
Tematicky senzoricky box jednorozci
od 2 400 Kč

Tématický senzorický box Jednorožci a zmrzlina zaujme holky i kluky. Koho by nebavilo připravovat zmrzlinu a ponořit se do světa bájných tvorů?

405/BEZ
hmyz Beruska
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Hmyzí hotel nabízí ideální příležitost pro bližší zkoumání hmyzí říše. Kde žijí a čím se živí jednotlivé druhy hmyzu? Pojďme to zjistit!

102105
1SV05239 web
od 2 400 Kč

Ručně vyráběný senzorický box Barvy duhy je ideálním průvodcem barev a tvarů pro nejmenší, protože duha nikdy neomrzí!

+ další
102104
tělo velký box
od 2 400 Kč

Vzdělávací senzorický box Lidské tělo je vhodný pro všechny malé doktory a doktorky! Z těla je možné vyndat veškeré orgány a přiřadit je k obrázkům na víku boxu. Stav...

330/BEZ
Vzdělávací senzorický box Slepice
Tip
od 2 400 Kč

Vzdělávací senzorický box Slepice je ideální pomůckou pro zvídavé děti!

390/BEZ
včela velký box
Tip
od 2 400 Kč

Vzdělávací senzorický box Včela je ideální pomůckou pro zvídavé děti! Najdete všechny vývojové fáze včely a přiřadíte je ke správným obrázkům? Plástev vyplníte pomocí pinzety...

282/BEZ
image2
od 1 900 Kč

Malý senzorický stavební box je ideálním dárkem pro všechny malé stavaře a stavařky. A že není jen pro kluky, to můžeme potvrdit z vlastní zkušenosti! Děti baví písek nakládat,...

540/BEZ
maly box dinosauri
od 1 900 Kč

Malý senzorický box Dinosauři je stvořen pro všechny malé paleontology! Najdete celou kostru dinosaura Rexe? A zjistíte, čí stopy jsou vedle ní?  

543/BEZ
AB510DB9 CB15 4AC4 A958 44F321A2BCEC
1 900 Kč

Malý senzorický box Včela je ideální pomůckou pro zvídavé děti nejen na světový den včel! Najdete všechny vývojové fáze včely a přiřadíte je ke správným obrázkům? Najít a složit...

599