Hmatové a obtiskové válečky - Rybník

600 Kč
Skladem (2 ks)

Hmatové a obtiskové válečky - Rybník

Podpořte dětské porozumění světa pomocí této poutavé a realistické sady šesti válečků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmatové a obtiskové válečky - Rybník

S touto sadou zajímavých válečků se dá objevit tolik nového. Při válení a razítkování do modelíny nebo hlíny odhalíte skryté příběhy toho, co žije v našich rybnících a jejich okolí. Přiřaďte žáby k leknínům, schovejte ryby do chaluch, sledujte, jak se vážka prohání rákosím a přitom vytvářejte další příběhy. Děti budou rozvíjet svaly na rukou, když budou různými způsoby manipulovat s válečky v modelíně.

Sada obsahuje následujíc zvířata a jejich stanoviště: žábu a lekníny, rybu a chaluhy, kachnu a rybník, ledňáčka a okouna, bruslařku rybniční a žabinec, vážku a rákos. Otisky jsou zřetelné a s minimálním úsilím dětí. Hraní v kombinaci s modelínou dodá hrám novou perspektivu. Válečky mají velikost přesně pro dětské ruce a poskytují dokonalý smyslový zážitek, protože jsou zároveň hladké i strukturované a lze s nimi snadno manipulovat. Děti s poruchou autistického spektra mohou mít averzi vůči některým texturám a vjevům, ale tyto válečky se osvědčily. Vhodné pro použití u žáků se speciálními potřebami.

S čím sada Hmatových a obtiskových válečků pomáhá:

  • rozvíjí kreativní mysl
  • posilují jemnou motoriku a sílu dětských rukou a prstů
  • vytvářet hrací scény
  • vzpomínat na věci a události z víkendu s rodinou
  • rozvíjet imaginativní hru 

Každá sada je vyrobena z odolné kamenné směsi, obsahuje šest válečků, z nichž každý má rozměry 72 x 34 mm a snadno se čistí. Vhodné jako výuková pomůcka pro mateřské školy. Bezpečné pro věk 2+.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenné obtiskové sety
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: