Houpací prkna

Houpací prkno je úžasnou víceúčelovou pomůckou. Rozvíjí nejen dětskou hrubou motoriku a koordinaci, ale i přirozeným cvičením rovnováhy pomáhá posilovat vnitřní stabilizační systém a tím i správné držení těla. Díky svému multifunkčnímu využití pak Houpací prkno BaaVi rozvíjí i dětskou kreativitu a samostatnost. Může z něho být např. houpačka, skluzavka, tunel, stabilní stolička...a určitě mnoho dalšího, na co jsme my ani naše děti dosud nepřišli...:-)

Houpací prkno BaaVi bez povrchové úpravy Vám umožní kreativně si houpací prkno dotvořit dle svých představ a přání, ať už ozdobit motivy a ornamenty, které máte Vy a Vaše děti rádi, nebo třeba natřít barvou, která Vám je blízká a bude ladit právě Vašemu interiéru.

Houpací prkno BIG pak díky svým nadstandardním rozměrům umožňuje houpat se zároveň až dvěma dětem, nebo, budete-li, chtít, můžete si užít houpací legraci spolu se svým malým neposedou Vy.

Vyberte si z naší široké nabídky barevných variací.

1 položek celkem
Houpací prkno
Houpací prkno
Skladem (2 ks)
od 1 590 Kč

Houpací prkno je multifunkční pomůckou nejen pro děti! Uděláte z něj v jednuchvíli houpačku, skluzavku, tunel, nebo stabilní stoličku. Zároveň si děti přirozenou formou rozvíjí...

58/NAT2