Kořenový koberec Slon

2 600 Kč
Skladem (3 ks)

Český výrobek, podporující zdravý vývoj dítěte.

Ručně vyráběný kořenový koberec přispívá ke zdravému vývoji dětí a tím pomáhá předcházet vzniku ortopedických potíží a dalším neduhům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kořenový koberec RootyRUG Kids

V dnešní moderní době se lidé snaží svůj život zjednodušit či různě zpříjemnit. To se týká všech oblastí včetně podmínek pro chůzi. Architektura dnes vytváří ideálně rovné rovné plochy pro chůzi nejen v urbanických celcích, ale i uvnitř moderních budov. Člověk se ale tím odnaučil chodit po přírodním povrchu. Trpí tím nohy, záda a celé tělo.  

Kořenové koberce jsou ručně vyráběné koberce ze speciálně vyvinutého materiálu. Kořenové proto, že reliéf koberce připomíná přírodní kořeny prorůstající lesní pěšinku. Koberce se nedají rolovat, proto se vyrábí v relativně malých rozměrech, které umožní snadnou manipulaci a transport. Koberce umístěte na místo s nejvyšší frekvencí pohybu v bytě. Tím je možno zajistit denně stovky zdraví prospěšných kroků za každého počasí.

Proč je kořenový koberec "fajn" pro smysly?

Díky tomu, že se kořenový koberec stane přirozenou součástí domácnosti, stává se i přirozenou součástí aktivit dítěte. Každodenní chůze po nerovném povrchu aktivuje jinak málo využívané svaly v chodidlech a tím zvyšuje šanci, že se dětem vyhnou potíže jako vbočené kotníky či ploché nohy. Chození po kořenovém koberci také zlepšuje celkové držení těla a tím zabraňuje rozvoji budoucím bolestem zad.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Senzorické koberečky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: