Hmatové a obtiskové válečky - Oceán

600 Kč
Skladem (5 ks)

Hmatové a obtiskové válečky - Oceán

Podpořte dětské porozumění světa pomocí této poutavé a realistické sady šesti válečků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmatové a obtiskové válečky - Oceán

S touto sadou kreativních válečků prozkoumejte vzácná a lákavá oceánská prostředí. Brzy budete vytvářet vlny, když budete válet do modelíny nebo hlíny a pomocí razítek oživíte vodu s různými mořskými tvory. Spočítejte delfíny potápějící se ve vodě, sledujte ryby skrz bubliny a vytvářejte hmatová příběhová dobrodružství pro celou řadu postaviček! Proč nepoužít tento materiál jako odrazový můstek k určení zajímavých faktů a nové slovní zásoby? Děti si mohou opakovaně procvičovat používání různého tlaku a válení různými způsoby. Sada obsahuje následující mořské tvory a jejich prostředí: delfín a vlny, želva a korál, ryba a bubliny, mořský koník a mořská tráva, žralok a ryba, chobotnice a jeskyně. Otisky jsou zřetelné a s minimálním úsilím dětí. Hraní v kombinaci s modelínou dodá hrám novou perspektivu.

Válečky mají velikost přesně pro dětské ruce a poskytují dokonalý smyslový zážitek, protože jsou zároveň hladké i strukturované a lze s nimi snadno manipulovat. Děti s poruchou autistického spektra mohou mít averzi vůči některým texturám a vjemům, ale tyto válečky se osvědčily. Vhodné pro použití u žáků se speciálními potřebami.

S čím sada Hmatových a obtiskových válečků pomáhá:

  • rozvíjí kreativní mysl
  • posilují jemnou motoriku a sílu dětských rukou a prstů
  • vytvářet hrací scény
  • vzpomínat na věci a události z víkendu s rodinou
  • rozvíjet imaginativní hru 

Každá sada je vyrobena z odolné kamenné směsi, obsahuje šest válečků, z nichž každý má rozměry 72 x 34 mm a snadno se čistí. Vhodné jako výuková pomůcka pro mateřské školy. Bezpečné pro věk 2+.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenné obtiskové sety
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: