Hmatové a obtiskové válečky - Lesní zvířata

600 Kč
Skladem (>5 ks)

Hmatové a obtiskové válečky - Lesní zvířata

Podpořte dětské porozumění světa pomocí této poutavé a realistické sady šesti válečků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmatové a obtiskové válečky - Lesní zvířata

Zjistěte, kdo se skrývá hluboko v lese! Tyto důmyslné válečky zlepší porozumění našemu světu přírody a budou děti inspirovat k pokládání otázek a vyprávění příběhů. Jednoduše je vtlačte a rozválejte do modelíny nebo hlíny a otiskněte razítka se zvířátky, abyste vytvořili nádherné lesní scény. Spočítejte zajíce v noře, schovejte veverku do kmene stromu a pomozte pavoukovi utkat pavučinu a zároveň rozvíjejte jemnou motoriku. Děti mohou experimentovat s různým tlakem a válením různými způsoby - od středu válečku, k němu a přes něj. Válečky jsou robustní a krásně vyrobené pro malé ruce a kreativní mysl. Jsou skvělým příkladem toho, že méně je více.

Sada obsahuje následující lesní zvířata a jejich stanoviště: pták a strom, netopýr a dřevo, můra a kapradí, veverka a kmen stromu, šnek a listy, zajíc a nora. Celkově se jedná o perfektní pomůcku pro domácí nebo školní prostředí.

S čím sada Hmatových a obtiskových válečků pomáhá:

  • rozvíjí kreativní mysl
  • posilují jemnou motoriku a sílu dětských rukou a prstů
  • vytvářet hrací scény
  • vzpomínat na věci a události z víkendu s rodinou
  • rozvíjet imaginativní hru 

Každá sada je vyrobena z odolné kamenné směsi, obsahuje šest válečků, z nichž každý má rozměry 72 x 34 mm a snadno se čistí. Vhodné jako výuková pomůcka pro mateřské školy. Bezpečné pro věk 2+.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenné obtiskové sety
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: