Smyslíkovy mořské hry na cesty

Novinka Tip
Značka: Smyslík
990 Kč
Skladem (4 ks)

Smyslíkovy hry na cesty s tématikou moře zabaví děti nejen při cestování!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:

Plechovka, miniatury z korálového útesu, Smyslíkův bavlněny pytlík ušitý v chráněné dílně, 13 karet na postřehovku s ručně malovanými obrázky, 32 karet na Černého Smyslíka (16 dvojic stejných obrázků s českým a anglickým popisem, přiřazování k miniaturám, lze využít i na pexeso)

V praktické plechové krabičce naleznete 10 miniatur z korálového útesu, podle kterých byly nakresleny obrázky na kartách (32 karet, 16 obrázků, ve stejné dvojici obrázků je vždy jednou český a podruhé anglický název). Karty jsou určeny na hraní Černého Smyslíka (karty se rozdají mezi hráče a střídavě se tahají karty, stejné obrázky se vyloží, komu zůstane Černý Smyslík, tak prohrál).

S kartami se dá hrát i pexeso, nebo hmatová hra. Do přiloženého pytlíku dejte figurky, doprostřed stolu karty, vždy jednu otočte a snažte se v pytlíku po hmatu nalézt správnou figurku, která je na otočené kartě.

Postřehovka je na 13 kulatých kartách, kde naleznete vždy 4 obrázky. Dvě karty mají vždy 1 společný obrázek. Dejte balíček karet doprostřed, každý hráč dostane jednu kartu a kdo najde první shodný symbol na své kartě a kartě uprostřed, bere si kartu. Vyhrává ten, kdo má nejvíce karet!

Karty jsou vytištěny na 350 g papíře s matnou ochranou.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Smyslík - senzorické hračky a doplňky