Dětský stůl Smyslík

2 900 Kč
Momentálně nedostupné (>5 ks)

VÝPRODEJ!!!

Český ručně vyráběný produkt, který vytváří vhodný prostor pro hraní se senzorickými boxy. Otvor stolu je kompatibilní s plastovými boxy TROFAST, IKEA.

Stůl Smyslík je možno objednat v základní variantě nebo s krycími deskami včetně samolepky Stavba (varianta Stavba),  Hmyzí hotel (varianta Hmyzí hotel), se samolepkou Duha (varianta Duha), se samolepkou Dinosauři (varianta Dinosauři) nebo se samolepkou Vesmír (varianta Vesmír). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský stůl Smyslík

Dětský stůl Smyslík byl navržen tak, aby plně vyhovoval hraní s našimi senzorickými boxy. Stůl má rozměry 90x58 cm a je rozdělen na dvě poloviny. V jedné polovině je otvor pro vložení úložného boxu (možno použít box TROFAST, IKEA), druhá polovina tvoří pevnou pracovní plochu pro hraní a jinou tvůrčí činnost. Vedle otvoru pro box je úložná drážka, která umožní odložení dóziček se senzorickým materiálem, pinzety, štětečku a případně jiných pomůcek. Součásti stolu jsou vrchní krycí desky, které z hracího stolu vytvoří čistý pracovní stůl. Ke stolu je možno dokoupit i tematické samolepky, které tvoří herní plán příslušného boxu a rozšíří tak možnosti použití boxu.  

Dětský stůl Smyslík je ručně vyráběný český výrobek. Stůl je vyroben z ekologických materiálů. Rám stolu a odmontovatelné nohy jsou z bukového masivu, pracovní deska je z bukové překližky a vrchní krycí desky jsou bílé laminované HDF desky. Povrchová lazura je zdravotně nezávadná, ekologická s atestem pro dětské hračky a odolná vůči potu a slinám. Navíc obsahuje UV filtr, což zabraňuje nebo velmi zpomaluje proces žloutnutí či vytrácení barvy dřeva.

Proč je stůl Smyslík "fajn" pro smysly?

Dítě si hraje ve stole s různými tvary a materiály. Rukama se dotýká věcí a učí se svůj pohyb koordinovat, čímž získává jistotu a zručnost a osvojuje si nové zkušenosti. Je natolik zabráno do hry, že přestává vnímat čas a prostředí kolem sebe, což vede k rozvoji jeho představivosti a kreativity. Stůl přirozeně motivuje dítě, aby při hře stálo, což má i pozitivní dopad na vývoj kosterního svalstva. Pokud hrací stůl ještě doplníte kořenovým kobercem, bude dítě nevědomky pozitivně stimulovat chodidla, což má opět pozitivní vliv na správný vývoj držení těla - více kořenové koberce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětský stůl Smyslík
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Smyslík - senzorické hračky a doplňky